Menu

Po prostu Dexi

Hej, będę tu pisać pod pseudonimem Dexi Samton. Jestem nastolatką, która zaraz kończy 18 lat i wchodzi w dorosłe życie . Bzdura... jestem dzieckiem i myślę, że będę sie tak czuć jeszcze bardzo długo.

Wyjazd, wyjazdy i wyjazdy

dexisamton

Hej!!! Tak to znowu ja, ta szara Dexi pisząca bloga jako pamiętnik...

 W tym tygodniu byłam pierwszy raz w życiu w Warszawie tylko po to, żeby pochodzić i pozwiedzać! Spotkałam się tam z moją przyjaciółką, która mieszka pod Wawą. I powiem, że było ....  ŚWIETNIE! Zawsze cieszę się z możliwości zwiedzania nowych miejsc, wyobraźcie sobie, że w Warszawie jestem przynajmniej raz na 2-3 miesiące, a dziś pierwszy raz stanęłam pod Pałacem Kultury! Moje wcześniejsze wypady polegały wyłącznie na zakupach w galerii, a teraz to się zmieniło!

Oprócz Pałacu Kultury, widziałam też Syrenkę (dla niektórych może wydawać się to nudne, ale ja mam swoje małe marzenia, które polegają na przykład na tym, aby zrobić sobie zdjęcie pod Pałacem czy też Syrenką), a także Stare Miasto, które zwaliło mnie z nóg, wygląda ślicznie. Byłam także w Łazienkach Królewskich i co najlepsze w....ZOO!!!! Tak jestem infantylna wiem, ale zoo to najlepsze miejsce z całego wyjazdu!!!!  

Podróż w jedną i w drugą stronę odbyła się pociągiem (drugi raz w życiu nim jechałam...) Dziwne, że się nie zgubiłam i nie wylądowałam w Gdańsku...

W poniedziałek kolejny raz jadę do Wawy, tym razem w odwiedziny do mojej malutkiej chrześnicy! Tak jestem chrzestną!!!!! Kupiłam jej oczywiście całą torbę zabawek (no bo jak to chrzestna nie ma prezentu dla niuni?!)

I to chyba tyle z mojego jakże (nie) szalonego życia. Do następnego Dexiaki! ~DEXI~

 

,,Jesteśmy surowcem z którego sny się wyrabia, a życie to chwila jawy między dwoma snami"-William Shakespeare

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Bar w Warszawie] 213.192.72.*

    Nie dziwię się, że podobało ci się w Warszawie :) To miejsce, w którym nie ma czasu na nudę. Widzę, że "klasyczne" atrakcje już zaliczone, mogę Ci zatem polecić też inne ciekawe miejsca - np. ogród na dachu biblioteki UW! Jest piękny, szczególnie wiosną. Na wieczór polecam bar Bubbles (www.bubbles.com.pl) - klimatyczne miejsce w którym fajnie można spędzić czas. Pozdrawiam!

© Po prostu Dexi
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci