Menu

Po prostu Dexi

Hej, będę tu pisać pod pseudonimem Dexi Samton. Jestem nastolatką, która zaraz kończy 18 lat i wchodzi w dorosłe życie . Bzdura... jestem dzieckiem i myślę, że będę sie tak czuć jeszcze bardzo długo.

25082017

dexisamton

Halko! Tu Dexi!

Ahh... piątek weekendu początek. I co z tego skoro za tydzień szkoła i znowu zacznie się wstawanie o szóstej... Szczerze? Gdyby nie trzeba było wstawać na ósmą do szkoły, a na przykład na dziesiątą to chętniej ruszałabym tam swoje cztery znudzone życiem litery.

Obiecałam sobie, że ten rok szkolny będzie inny, postaram się poprawić oceny, ale każdy o tym wie, że takie postanowienia zaczynają się i jednocześnie kończą w dniu 1 września. 

Ten rok będę miała bardzo, ale to bardzo oblegany różnymi sprawami m.in: prawko, egzaminy zawodowe, praktyki w szkole, treningi siatkówki, moje osiemnaste urodziny, wolontariat na który mam nadzieję znajdę czas. 

Potrzebuje tylko mocnego zastrzyku motywacji i cały rok zleci tak szybko jak tegoroczne wakacje, które w sumie zaraz się kończą, a ja nie zrobiłam nic co było na wakacyjnej liście..... Oczywiście oprócz wyjazdu na dwa tygodnie z przyjaciółką i byczeniu się na plaży.

Z chęcią wstawiłabym tu coś mojej produkcji, jakiś wiersz, może wspaniały cytat, ale powiem (a raczej napiszę) szczerze, że od wyjazdu brakuje mi weny, wiem, że kiedyś tam wróci.... Mam taką nadzieję! 

Teraz trochę z innej beczki, odstawiłam seriale, aby przerzucić się na WSPANIAŁĄ twórczość Stephena Kinga. Powiem, że czytam dopiero pierwszą książkę jego autorstwa, ale uroczyście oświadczam, że na jednej się nie skończy! Książka nosi tytuł ''To" z gatunku horror, z chęcią opowiem wam moje przeżycia jak skończę ją całą. Czytam ją na internecie, osobiście uważam, że nie potrzebuje wydawać pieniędzy na książki po to by stały na półce i się kurzyły.

Jeśli już mówimy o horrorach to już niedługo wychodzi siódmy sezon mojego ukochanego serialu pt. American Horror Story !!!!!!! Siódmy sezon nosi nazwę Cult, jego fabuła związana będzie z wyborami prezydenckimi w USA w 2016 roku. Pierwszy odcinek będzie miał swoją premierę już 05.09.17r. we wtorek! Moje serce już kołacze jakby zobaczyło Sama Claflina ( to ten co grał w Igrzyskach Śmierci Finna)

Dobra Dexiaki koniec na dziś! Do zobaczenia najpewniej 29/30 sierpnia! ~Dexi~

"Przeprowadzka"

z ło

do bro

~Marcin Świetlicki

© Po prostu Dexi
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci