Menu

Po prostu Dexi

Hej, będę tu pisać pod pseudonimem Dexi Samton. Jestem nastolatką, która zaraz kończy 18 lat i wchodzi w dorosłe życie . Bzdura... jestem dzieckiem i myślę, że będę sie tak czuć jeszcze bardzo długo.

20082017

dexisamton

Niedziela, 20.08.2017

Drogi Pamiętniku...

Że co? Nie to nie tak szło!

Hejka! tu Dexi.

Dziś niedziela najnudniejszy dzień tygodnia, a to jeszcze nie koniec!! LEJE, PADA, GRZMI, ŁOMOCZE... Gorzej trafić nie mogłam, zaraz koniec wakacji, a pogody na jakieś ognisko to nie ma. Mam nadzieję, że pogoda jeszcze dopisze, a nad naszymi głowami zawita słoneczko i minimum 25 stopni! 

Dzisiejsza notka jest w sumie o wszystkim i o niczym. Stwierdziłam, że skoro pisałam już o serialach i o muzyce to napiszę także o grach, w które gram lub grałam :x

Jak większość nastolatków pogrywam w gry typu LoL i Cs(only 1.6), jak większość dziewczyn gram w Simsy, bo czemu nie. Moje dzieciństwo składało się głównie z patrzenia jak mój starszy brat naparza w komputer (oczywiście poza lataniem jak dziki na dworze). Już wtedy wiedziałam, że to zajęcie pochłonie mnie na deszczowe wieczory. Takie gry jak Heroes of might and magic 3; Tibia; Metin2; Crash bandicoot, to piękne kilka lat mojej młodości. 

Im jest się starszym tym mniej czasu spędzamy przy komputerach dla przyjemności ( przynajmniej u mnie tak jest). Teraz mając te prawie 18 lat jedyne co robię siedząc przy komputerze to prezentacje, słuchanie muzyki, rozmowa na Skype lub Ts3.

"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności"

-John Osborne

To co ? Do następnego Dexiaki! ~DEXI~

 

 

© Po prostu Dexi
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci